Ieeja biedriem

Meklēt

 

 

 

  

 

 

 

 

Ziņas 

18.09.2017

Projekta "DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU KLASTERA IZVEIDE" īstenošanas aktualitātes

Projekta "DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU KLASTERA IZVEIDE" īstenošanas aktualitātes

 

 

Biedrība "Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija" īsteno komersantu klastera izveides un īstenošanas projektu " DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU KLASTERA IZVEIDE" (projekts Nr. 3.2.1.1/16/A/012) , 3.2.1.1. pasākuma "Klasteru programma" ietvaros. Projekts tiek īstenots līdz 2020.gada 31.decembrim.

 

Projekta iesniedzējs Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija ir nozares vadošo uzņēmumu apvienojošā asociācija, tā ir identificējusi nozares uzņēmumu potenciālu un izaugsmes iespējas gan vietējā gan eksporta tirgos, tādēļ tiek dibināts “Drukas un mediju tehnoloģiju klasteris”, ar mērķi veicināt poligrāfijas un papīra ražošanas nozares komersantu un izglītības institūciju sadarbību, veicināt nozares un komersantu konkurētspējas paaugstināšanu, eksporta apjomu pieaugumu, inovatīvu tehnoloģiju un jaunu augstas pievienotās vērtības produktu veidošanos nozarē.

Projekta ietvaros ir uzsāktas aktivitātes klastera uzņēmumu konkurētspējas un eksportspējas veicināšanas virzienos, t.sk. organizēti pieredzes apmaiņas un karjeras dienu pasākumi.

 

 

Kontaktinformācija:

Ieva Bečere

LPUA izpilddirektore

ieva@lpua.lv

T. +371 67282447

 

扑鱼 JDB电子 isb电子 WG棋牌 KA电子 扑鱼