Ieeja biedriem

Meklēt

 

 

 

  

 

 

 

 

Ziņas 

17.09.2013

Intergraf pauž bažas par Latvijā plānoto dabas resursu nodokli drukātajai reklāmai

Eiropas drukas un digitālo komunikāciju federācijas Intergraf ģenerālsekretāre Beatrise Kloze pauž bažas par Latvijā plānoto dabas resursu nodokli drukātajai reklāmai.

16.09.2013

Eiropas grāmatu ražotāji tiekas Rīgā

Pateicoties veiksmīgai Latvijas iespiedindustrijas, jo sevišķi – grāmatu ražošanas - attīstībai Rīga šogad tika izraudzīta par Eiropas drukas un digitālo komunikāciju federācijas “InterGraf” Grāmatu ražotāju sekcijas ikgadējās sapulces vietu. Tāpēc no 2013.gada 16. un 17.septembrī Rīgā ir pulcējušies vadošie grāmatu iespiedēji no daudzām Eiropas valstīm.

30.08.2013

LPUA pret reklāmas materiālu aplikšanu ar DRN

30. augustā LPUA nosūtīja EM, FM, KM, LDDK, LTRK un LBAS atklātu vēstuli par negatīvajām sekām, ko radīs VARAM ierosinātās izmaiņas DNR likumā.

27.08.2013

Poligrāfijas, iepakojuma un reklāmas uzņēmumi pret pārmērīgu dabas resursu nodokli

“Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, pūloties papildināt valsts budžetu, gatavojas nodarīt būtiskus zaudējumus Latvijas tautsaimniecībai un mazināt Latvijas apstrādes rūpniecības uzņēmumu eksportspēju,” satraukumu par ministrijas ierosinājumu likt reklāmas ražotājiem maksāt Ls 0,91 par kg papīra pauž Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektore Ieva Bečere.